Przeglądaj tak jak chcesz

Opera to więcej niż przeglądarka. To niezwykła przeglądarka.

Pobierz teraz Za darmo
Opera
Oto kilka rzeczy, które powinny Ci się spodobać w Operze
Zalety

Oto kilka rzeczy, które powinny Ci się spodobać w Operze

Szybsze przeglądanie

Zużywamy znacznie mniej mocy obliczeniowej niż inne przeglądarki, a wbudowane blokowanie reklam pomaga w szybszym ładowaniu stron internetowych.

Osłaniamy Cię. Bezpłatna funkcja VPN ogranicza możliwości śledzenia Cię w sieci i chroni poufność przeglądania.

Rozmawiaj i przeglądaj internet jednocześnie, używając wbudowanych komunikatorów, które są dostępne na pasku bocznym przeglądarki. Nie musisz już żonglować kartami i aplikacjami.

Dostosuj tak jak lubisz

Skonfiguruj Operę używając ciemnego lub jasnego motywu, skrótów klawiaturowych, ulubionych zakładek i wielu innych opcji.

Darmowa sieć VPN

Ogranicz możliwości śledzenia Cię w sieci i zachowaj wiedzę o przeglądanych treściach tylko dla siebie. Wbudowana funkcja VPN zapewni Ci bezpieczeństwo.

Więcej informacji
Blokada reklam

Wbudowana blokada reklam chroni przed zalewem internetowych ogłoszeń. Blokuje również próby wykorzystania urządzenia do kopania kryptowalut i przyspiesza ładowanie stron. To przeglądarka-ninja.

Więcej informacji
Komunikatory

Możesz jednocześnie rozmawiać ze znajomymi i przeglądać internet, nie tracąc czasu na przełączanie pomiędzy kartami lub aplikacjami.

Więcej informacji
Ciemny motyw

Skonfiguruj Operę używając ciemnych i jasnych motywów, skrótów klawiaturowych, ulubionych zakładek i wielu innych opcji.

Więcej informacji
Opinie

Napisali o nas

„Wiele osób korzysta z rozszerzeń blokujących reklamy w przeglądarkach, ale Opera postawiła kolejny krok, wbudowując tę funkcję w przeglądarkę.”

fortune.com Marzec 10, 2016

„Wydaje się, że w ciągu kilku miesięcy udostępniono w Operze całe generacje ulepszeń. Ostatnio pojawił się kolejny powód do zmiany przeglądarki – »tryb niskiego poboru mocy«”.

PC world Maj 12, 2016

"Istnieje wiele narzędzi do synchronizacji do przenoszenia zawartości między komputerem a telefonem, ale nie znalazłem innego, który byłby tak prosty i łatwy w użyciu jak"

Arstechnica Maj 19, 2019

„Chociaż Opera ma stosunkowo niewielki zasięg w świecie przeglądarek, to jej wpływ może okazać się całkiem znaczący”.

the verge Kwiecień 21, 2016
Jak zmienić przeglądarkę

Każdemu się kiedyś zdarzyło, że nie mieliśmy na coś ochoty, na przykład na wyjście na miasto, ale ktoś nas namówił i było naprawdę fajnie. Stoisz przed takim wyborem.

Zmień przeglądarkę
Blogi Opery

Dowiedz się więcej jak przeglądać internet, oczywiście z nami

Blog przeglądarek na komputery

Odwiedź nasz blog gdzie znajdziesz najnowsze informacje na temat naszych przeglądarek na komputery, ich funkcjonalności i przyszłości przeglądania internetu. Przeczytasz o Crypto Wallet, Web 3, przeglądarce gamingowej Opera GX i o tym co niedługo pojawi się w Operze.

Przeczytaj artykuły
Blog przeglądarek mobilnych

Przeczytaj o naszych nagradzancyh przeglądarkach mobilnych, synchronizacji pomiędzy urządzeniami i innych usprawnieniach. Dowiedz się o najnowszych zmianach oraz najświeższych wiadomościach. Sprawdź nad jakimi zmianami aktualnie pracujemy w przeglądarkach mobilnych.

Przeczytaj artykuły
Fora Opery

Cieszymy się, gdy nasze produkty są używane i jesteśmy bardzo zainteresowani opiniami o nich. Dzięki pomocy Użytkowników możemy je rozwijać i dostosowywać do ich potrzeb i oczekiwań.

Dołącz do nas
Aplikacje mobilne

Przeglądarki i aplikacje mobilne Opera są szybkie, funkcjonalne i zapewniają najlepszy kontakt z internetem w systemach Android oraz iOS.

Więcej informacji
Przeglądaj gdziekolwiek jesteś
Synchronizuj dane Komunikatory Oszczędzanie baterii Zdjęcie Blokada reklam Blokada skryptów śledzących Darmowa sieć VPN Zasługujesz na lepszą przeglądarkę Zasługujesz na lepszą przeglądarkę

Zasługujesz na lepszą przeglądarkę

Darmowy VPN, blokada reklam i Flow - to tylko kilka funkcji wbudowanych w Operę, z których powinieneś korzystać, żeby szybciej, płynniej i bez przeszkód przeglądać internet.