Przeglądarka dla Ciebie

Opera została zaprojektowana, aby każdy mógł z niej korzystać tak, jak lubi.

Pobierz teraz Za darmo
Przeglądarka dla Ciebie
Korzyści

Oto kilka rzeczy, które powinny Ci się spodobać w Operze

Szybsze przeglądanie

Zużywamy znacznie mniej mocy obliczeniowej niż inne przeglądarki, a wbudowane blokowanie reklam pomaga w szybszym ładowaniu stron internetowych.

Ochrona prywatności

Osłaniamy Cię. Bezpłatna funkcja VPN ogranicza możliwości śledzenia Cię w sieci i chroni poufność przeglądania.

Zostań w kontakcie

Rozmawiaj i przeglądaj internet jednocześnie, używając wbudowanych komunikatorów, które są dostępne na pasku bocznym przeglądarki. Nie musisz już żonglować kartami i aplikacjami.

Dostosuj tak, jak lubisz

Skonfiguruj Operę, używając ciemnego lub jasnego motywu, skrótów klawiaturowych, ulubionych zakładek i wielu innych opcji.

Darmowa sieć VPN

Ogranicz możliwości śledzenia Cię w sieci i zachowaj wiedzę o przeglądanych treściach tylko dla siebie. Wbudowana funkcja VPN zapewni Ci bezpieczeństwo.

Więcej
Komunikatory

Możesz jednocześnie rozmawiać ze znajomymi i przeglądać internet, nie tracąc czasu na przełączanie pomiędzy kartami lub aplikacjami.

Więcej
Blokada reklam

Wbudowana blokada reklam chroni przed zalewem internetowych ogłoszeń. Blokuje również próby wykorzystania urządzenia do kopania kryptowalut i przyspiesza ładowanie stron. To przeglądarka-ninja.

Więcej
Tryb ciemny

Skonfiguruj Operę, używając ciemnych i jasnych motywów, skrótów klawiaturowych, ulubionych zakładek i wielu innych opcji.

Więcej

Wypróbuj funkcje Opery

Poznaj przeglądarkę Opera lepiej i zrób więcej w internecie!

Aplikacje mobilne

Przeglądarki i aplikacje mobilne Opera są szybkie, funkcjonalne i zapewniają najlepszy kontakt z internetem w systemach Android oraz iOS.

Zobacz więcej
Przeglądarka Opera

Przeglądarka z darmową usługą VPN

Opera Touch

Lekka i szybka przeglądarka

Opera Mini

Lekka i szybka przeglądarka

Opera News

Aktualności lokalne i popularne materiały wideo

Opera News Lite

Mniej danych, więcej wiadomości

Opera GX

The mobile browser for gamers

Blogi Opery

Dowiedz się więcej o tym, jak przeglądać internet, oczywiście z nami

Blog przeglądarek na komputery

Odwiedź nasz blog, gdzie znajdziesz najnowsze informacje na temat naszych przeglądarek na komputery, ich funkcjonalności i przyszłości przeglądania internetu. Przeczytasz o Crypto Wallet, Web 3, przeglądarce gamingowej Opera GX i o tym co niedługo pojawi się w Operze.

Przeczytaj artykuły
Blog przeglądarek mobilnych

Przeczytaj o naszych nagradzanych przeglądarkach mobilnych, synchronizacji pomiędzy urządzeniami i innych usprawnieniach. Dowiedz się o najnowszych zmianach oraz najświeższych wiadomościach. Sprawdź nad jakimi zmianami aktualnie pracujemy w przeglądarkach mobilnych.

Przeczytaj artykuły
Fora Opery

Cieszymy się, gdy nasze produkty są używane i jesteśmy bardzo zainteresowani opiniami o nich. Dzięki pomocy Użytkowników możemy je rozwijać i dostosowywać do ich potrzeb i oczekiwań.

Dołącz do nas
Opinie

Napisali o nas

„Wiele osób korzysta z rozszerzeń blokujących reklamy w przeglądarkach, ale Opera postawiła kolejny krok, wbudowując tę funkcję w przeglądarkę.”

fortune.com Marzec 10, 2016

„Wydaje się, że w ciągu kilku miesięcy udostępniono w Operze całe generacje ulepszeń. Ostatnio pojawił się kolejny powód do zmiany przeglądarki – »tryb niskiego poboru mocy«”.

PC world Maj 12, 2016

„Istnieje wiele narzędzi do synchronizacji do przenoszenia zawartości między komputerem a telefonem, ale nie znalazłem innego, który byłby tak prosty i łatwy w użyciu jak Opera Flow.”

Arstechnica Maj 19, 2019

„Chociaż Opera ma stosunkowo niewielki zasięg w świecie przeglądarek, to jej wpływ może okazać się całkiem znaczący”.

the verge Kwiecień 21, 2016
Synchronizacja danych Komunikatory Oszczędzanie baterii Zrzut ekranu Blokada reklam Blokada skryptów śledzących Darmowa sieć VPN Zasługujesz na lepszą przeglądarkę Zasługujesz na lepszą przeglądarkę

Zasługujesz na lepszą przeglądarkę

Bezpłatna sieć VPN, Flow i blokowanie reklam to tylko kilka z niezbędnych funkcji wbudowanych w Operę, które umożliwiają szybsze, bardziej płynne i bezproblemowe przeglądanie.